מכונת הדבקת תוויות

איך מכונת הדבקת תוויות יכולה לייעל את תהליכי הייצור?

כמעט בכל תחום כיום ישנה תחרות רבה על ליבו של הלקוח, מה שגורם שהחברות צריכות לעשות כל מיני דברים בכדי לנצח בתחרות. למעשה, מחקרים מראים שחלק גדול מן ההחלטות שלנו כאשר אנחנו נמצאים בחנות, קשורות בהרגלים שאותם קשה לנו לשנות. אמנם, דבר נוסף אשר משפיע בצורה משמעותית על ההחלטה של הלקוח איזה מוצר לרכוש מבין החברות השונות – הוא המראה שלו. בגלל העובדה שמרבית המוצרים ארוזים בתוך שקיות שונות, הדבר שאותו הלקוח רואה כאשר הוא נמצא בחנות הוא התווית שעל גבי אריזת המוצר. ועל כן – לנראות של התוויות שעל המוצרים ישנה חשיבות רבה על הצלחת המכירות ורווחי החברה. בכתבה זו נבחר מהי מכונת הדבקת תוויות וכיצד היא יכולה לעזור לנו.

מהן מכונות הדבקת תוויות ולמה הן משמשות?

רק לפני כמה עשרות שנים, בני אדם הם אלו שהיו לוקחים כל מוצר בנפרד במהלך הייצור שלו, ומדביקים עליו את התווית הנדרשת. כפי שאתם בוודאי מבינים, מדובר על משימה מפרכת הדורשת הרבה מאוד עובדים, וממילא גם לשלם הרבה כסף ולהתעסק זמן רב בהכשרתם של העובדים. כיום המכונות והמכשירים מחליפים את הצורך בביצוע עבודה קשה שכזו, והן מבצעות את הדבקת התוויות בצורה מהירה ויעילה הרבה יותר. במקרים רבים מדובר על מכונות משוכללות אשר מסוגלות להדביק תוויות שונות על גבי מוצרים שונים, לבצע את ההדבקה בצורה הטובה ביותר – ולבצע את הפעולה מאות ואפילו אלפי פעמים בשעה.

למה כדאי לרכוש מכונת הדבקת תוויות?

בשנים האחרונות נכנס לתוקפו החוק הקובע כי יש לסמן מוצרי מזון שבהם נמצאים חומרים שאינם בריאים בכמות גבוהה, כמו מלח, סוכר ושמן. במקרים רבים חברות הבינו שלא משתלם להם לבצע שינוי של התווית והם היו צריכות למצוא פתרון אחר בכדי לעמוד בדרישות משרד הבריאות. כאשר המפעל מחזיק מכונת הדבקת תוויות, ניתן לפקוד על המכונה לייצר ולהדפיס את ה"עיגולים" האדומים הללו, ולהדביק אותם על כל מוצר. בכך מתבצע ייעול משמעותי של תהליכי הייצור, ולא צריך להעסיק בני אדם עבור העבודה הזאת.

הדבקת תוויות על משטחים

בעוד שהצרכן הפרטי מכיר בעיקר את מדבקות התווית שעל גבי המוצרים בסופר, בעולם העסקי נעשה שימוש רב בהדבקת תוויות גם על משטחים. כאשר המפעל אורז משטחים המיועדים להגיע אל רשתות השיווק וחנויות ברחבי הארץ, הוא צריך להדביק על כל אחד מהם תווית מתאימה בכדי לוודא שהמשטח יגיע ליעדו כמו שצריך. על כן, מתבצע שימוש עם מכונות הדבקת מתקדמות אשר מדביקות את המדבקות הרלוונטיות על גבי כל משטחי, וכך הכול מתבצע בצורה אוטומטית ויעילה, וניתן לקיים את תהליך הייצור כסדרו.

היכן רוכשים מכונות הדבקת תוויות?

ישנן חברות שונות המציעות מכונות ומכשירים שנועדו להדבקת תוויות. אולם, אם אתם רוצים לוודא שאתם רוכשים את המכונות האיכותיות מן המותגים המובילים בעולם, כדאי שתכירו את חברת ארפיל טכנולוגיות בע"מ, אשר נחשבת זה כמה שנים לאחת החברות המובילות בישראל בתחום. למייסדי החברה ולעובדיה ניסיון רב בכל הקשור במכונות למפעלים ולצרכים שונים בתעשייה, והם מביאים אותו לידי ביטוי בשירות המוענק ללקוחות הרבים של החברה. בחברת ארפיל טכנולוגיות בע"מ תוכלו לקבל פתרונות מותאמים אישית, כך שהמכונה שאותה תקבלו תהיה המתאימה ביותר עבור הצרכים של המפעל שלכם. אצל ארפיל טכנולוגיות בע"מ תוכלו למצוא מגוון מכונות הדבקת תוויות מסוגים שונים, אשר מתאימות עבור מגוון רחב של שימושים וצרכים. בין לקוחותיה של החברה נמנים חברות ומפעלים מכל רחבי הארץ, אשר הבינו כי לרכישה אצל חברת ארפיל טכנולוגיות בע"מ יש ערך מוסף שאין בשום מקום אחר בארץ.

 

 

 

 

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן