הפתרונות שלנו

מספקים פתרונות יצירתיים לתעשייה.

מערכות אריזה ואוטומציה

ארפיל טכנולוגיות מספקת פתרונות אוטומציה למקרים בהם נדרש להחליף עבודה ידנית במיכון אוטומטי כגון: הרכבה של מוצר, הכנסה של מוצר לתוך אריזה או קרטון, הזנה ואיסוף של מוצר בקווי ייצור ואריזה וכיו"ב. הפתרונות שארפיל מספקת הם tailor made, מגוונים, יצירתיים ומותאמים לדרישות הלקוח תוך תשומת לב רבה להחזר ההשקעה ברכישת המיכון (ROI).

מכונות הדבקה וראשי הדבקה

ארפיל טכנולוגיות מייצרת ראשי הדבקה מדגם AR40.
ארפיל מייצרת ראשי הדבקה ב 4 דגמים המיועדים למדבקות עד רוחב (גובה) 100, 150, 200 ו 250 מ"מ.
ראשי ההדבקה מסופקים עם קופסת פיקוד הכוללת בקר וצג הפעלה "4.3.

מכונת סימון והדבקה של ארפיל טכנולוגיות

קווי שרוול

ארפיל טכנולוגיות מספקת קווי שרוול הכוללים מכונות שרוול ותעלות כיווץ.
פתרונות השרוול שארפיל מספקת מיועדות למיכלים מלאים או ריקים במגוון צורות וחומרים, ולמגוון תעשיות כגון: מזון, משקאות, פארצבטיקה, קוסמטיקה, כימיקלים ועוד.

מערכות הדפס/הדבק

ארפיל טכנולוגיות מספקת פתרונות print & apply להדפסה ולהדבקה on-line על קרטונים, משטחים או מיכלים. 

המערכות שארפיל מספקת יכולות לבצע הדבקה בגובה קבוע או בגבהים משתנים בהתאם לגובה המשטח.

המערכות שארפיל מספקת כוללות מדפסת OEM מתוצרת ZEBRA (ניתן גם מדפסות של יצרנים נוספים) בטכנולוגית THERMAL TRANSFER עד רוחב הדפסה "4.1 (104 מ"מ) או עד רוחה הדפסה "6.6 (168 מ"מ).

WhatsApp Image 2020-04-13 at 3.47.06 PM

מערכות בקרה מתקדמות

ארפיל טכנולוגיות מספקת פתרונות לצורכי בקרה בתהליכי ייצור ואריזה כגון: ווידוא אריזה תקינה, ווידוא הדפסה תקינה, ווידוא הלחמה תקינה, ווידוא אריזה סגורה וכיו"ב. המערכות מבוססות על חיישנים ייעודיים או על טכנולוגיה של מצלמות VISION, והן ניתנות לשילוב במכונות קיימות ובקווי ייצור ואריזה קיימים.

מערכות הנעה ושינוע

ארפיל טכנולוגיות מספקת פתרונות מגוונים להנעה ושינוע. הפתרונות כוללים מסועים מסוגים שונים, מערכות הנעה לינאריות (למשל מערכת הנעה למדפסת הזרקת דיו) או כל מערכת הנעה המשולבת במערכות אוטומציה שונות.

דילוג לתוכן