עובדת במפעל עם טכנולוגית vision

שימוש בטכנולוגיית VISION בתעשייה

העולם משתנה, העולם מתפתח ומתייעל, דברים רבים שנעשו בצורה מסוימת בעבר עברו תהליכי שיפור, שינוי, שדרוג והתייעלות שונים. אם פעם מפעלים בהרבה מאוד תחומים התבססו על כוח אדם אנושי וכמעט לא היו מכונות ואוטומציה בשנים האחרונות התעשייה השתנתה מאוד ותהליכים רבים עברו להיות ממוחשבים, מבוצעים על ידי מכונות ורובוטים וכוח האדם האנושי הולך ומצטמצם בתעשייה זו כמו בתחומים אחרים רבים. ייצור של רכיבים שונים או מוצרים מוגמרים לרבות הרכבה, מילוי, הדבקת מדבקות ואפילו אריזת המוצרים הפכו במרבית המפעלים להתבצע באופן אוטומטי על ידי שימוש במיכון ואוטומציה תוך כדי פיקוח אנושי ושילוב של חיישנים וטכנולוגיית VISION לביצוע בקרות שונות על התהליך.

תהליכי פיקוח ובקרה אוטומטיים בייצור ואריזה

תהליכי ייצור ואריזה אוטומטים משפרים מאוד את תהליך הייצור והאריזה של מוצרים שונים, ובין היתר חוסכים גם בעלויות מה שמצד אחד מגדיל את הרווח למפעל, ומצד שני מאפשר לו להציע מחירים אטרקטיביים על הסחורה ומוצריו השונים ובכך להגדיל את שוק הלקוחות שלו. לצד היצור המהיר והזול חשוב מאוד להקפיד ולבצע פיקוח ובקרה מובנים וקבועים בכל מה שקשור לאיכות המוצר אך גם לדברים שונים כמו הדפסה תקינה, הדבקת מדבקות תקינה על האריזה, וידוא כי האריזה של המוצר תקינה וסגורה כנדרש ועוד. כאשר יש פיקוח ובקרה ניתן לעצור את תהליך הייצור בכל שלב בו מתעוררת בעיה מה שבשורה התחתונה מוביל לפחות טעויות, פחות תלונות של לקוחות ובסופו של דבר רווח נקי.

מהי טכנולוגיית ה- VISION?

טכנולוגיית VISION הינה טכנולוגיה מתקדמת ביותר אשר נעזרת בקדמה ובפיתוחים החדשים ביותר של כל מה שקשור למצלמות ככלי המסייע לביצוע בקרה ופיקוח על תהליכים שונים בשלבי הייצור השונים ושלבי האריזה של מוצרים שונים במפעלים לאורך כל קו היצור מתחילתו ועד סופו. ארפיל טכנולוגיות מאפשרת לכל מפעל לשלב את הטכנולוגיה החדשנית הזו כחלק מפתרונות אותם היא מציעה למפעלים שונים בכל התחומים, פתרונות המסייעים לקדם וליעל את התהליכים הללו בין אם מדובר על מכונות וקווי ייצור קיימים או חדשים.

באילו מקרים ובאילו תחומים טכנולוגיית VISION טובה?

מוצרי צריכה רבים מיוצרים במפעלים, מדובר על ייצור מוצרי מזון החל ממוצרי מדף יבשים כמו אורז, פסטות, שמנים, בקבוקי שתיה דרך גלידות, תרופות שונות בין אם תרופות מרשם ובין אם תרופות מדף, מוצרי קוסמטיקה שונים, חומרי ניקוי, מוצרים להרכבה עצמית ועוד מגוון מוצרים בהם אנשים משתמשים ביום יום. כחלק מתהליך ייעול העבודה והרצון לצמצם תקלות היכולות לקרות כאשר דברים נעשים באופן אוטומטי ללא פיקוח אנושי, כדי לצמצם את הסיכוי לתקלות ובעיות שונות שעלולות לקרות בכל שלב ושלב בתהליך היצור יש דרכים לעשות זאת, בין היתר על ידי חיישנים או על ידי מצלמות וטכנולוגיית ה- VISION, מה שלמעשה אומר שלכל תחום בתעשייה נכון להיעזר בטכנולוגיה זו, מה שבסופו של דבר מייעל את העבודה, מצמצם תקלות ובעיות וחוסך כסף.

איך כדאי לבצע תהליך הטמעת טכנולוגית VISION במפעל?

לא משנה באיזה מפעל מדובר ומה הוא מיצר, כל מפעל בו יש מערכת אוטומציה ליצור, הרכבה, אריזה וכדומה יוכל להפיק תועלת מקסימלית מהטמעה של מערכת VISION כחלק מפס הייצור שלו. פניה לחברה בעלת ידע וניסיון כמו חברת ארפיל טכנולוגיות, תיתן לכם את המענה המקצועי והטוב ביותר, תדע להתאים לכם את הפתרון הטוב והיעיל ביותר למפעל שלכם, בין אם כחלק מבנייה של קו ייצור חדש ובין אם יש לכם קו ייצור קיים ופעיל.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן