ניילון נצמד במכונת סטרץ׳

מכונות סטרץ'

התקדמות הטכנולוגיה הובילה לשינויים עצומים כמעט בכל תחום בחיים שלנו, אבל הרבה יותר מזה – בצורה העבודה בעולם העסקים ופסי הייצור. בעוד שבעבר בשביל לארוז מוצרים היה צורך בכמות גדולה של ידיים עובדות שיעברו מוצר אחר מוצר ויארזו אותו כפי שצריך, כיום נעשה שימוש במיכון מתקדם בשביל לבצע את פעולת האריזה ללא צורך במגע יד אדם.

כיום, כמעט בכל פס ייצור גדול נעשה שימוש גם עם מכונות עטיפה אוטומטיות בניילון נצמד – המיועדות לעטיפת אריזות, מה שמכונה מכונות סטרץ'. בזכות הנוחות הרבה שבעבודה עם מכונות מסוג זה, יותר ויותר מפעלים ובתי עסק בינוניים וקטנים יותר רוכשים גם הם מכונות סטרץ' שיקלו מאוד על מלאכת האריזה אצלם בעסק.

סוגים שונים של מכונות סטרץ' מתקדמות

ישנם בשוק לא מעט סוגים של מכונות סטרץ' המיועדת לעטיפת אריזות בניילון, כאשר הן נבדלות אחת מן השנייה בפרמטרים שונים כמו במהירות העבודה, גודל העטיפות שהן מסוגלות לארוז ועוד.

בסופו של דבר, צורת העבודה של כל המכונות דומה פחות או יותר, כאשר המכונה עוטפת את האריזות בצורה אוטומטית, תוך ניסיון להשתמש עם כמה שפחות חומר עבור כל עטיפה.

המכונה מסוגלת למתוח את הניילון פי 3 וחצי מגודלו המקורי, ובכך להשתמש עם פחות חומר עבור עטיפה של יותר אריזות.

היתרונות לשימוש עם ניילון ומכונות סטרץ' עבור עטיפת אריזות

לא סתם עטיפה של אריזות באמצעות ניילון ומכונות סטרץ' פופולרית מאוד. מדובר על חומר אשר מגן על האריזות במהלך ההובלה שלא יזוזו, שומר עליהן מפני מכות ושריטות, ומאפשר להן להגיע כמו חדשות אל היעד שיכול להיות גם מרוחק מאות ואף אלפי קילומטרים מהמפעל.

כל זאת, יחד עם העובדה שמדובר על חומר חסכוני שאפשר לעשות עם כמות קטנה שלו שימוש רב, הופכים את מכונות הסטרץ' למכונות פופולאריות ומבוקשות במיוחד בקרב מפעלים ובתי עסק שונים הנדרשים לעטיפת אריזות.

התאמה אישית של מכונות סטרץ'

כדאי לדעת כי מכונות סטרץ' הם משהו שניתן להתאמה אישית מבחינת ממדים לפי הצורך הספציפי של המפעל. אפשר למשל להתאים את קוטר הפלטה אשר עליה מניחים את המשטח, ועוד דברים נוספים אותם ניתן לשנות ולהתאים בכדי שהמכונה תענה על הצרכים של המפעל בצורה המדויקת ביותר. אפשר אפילו במקרים מסוימים להשקיע את המכונה ברצפת אולם הייצור, במקומות שדבר כזה יכול להועיל להם.

היכן כדאי לרכוש מכונות סטרץ'?

כאשר אתם רוכשים מכשיר כמו מכונת סטרץ' אחד הדברים החשובים ביותר הוא לוודא שאתם רוכשים מכשיר איכותי שיוכל להחזיק אצלכם מעמד לאורך שנים רבות, כאשר במשך הזמן הזה לא יהיו תקלות ובעיות שיגרמו לכם נזקים כלכליים כתוצאה מהצורך להפסיק את פס הייצור עד לתיקון התקלה.

כאשר אתם רוכשים מכונות סטרץ' אצל חברה מקצועית ובעלת ניסיון כמו ארפיל טכנולוגיות​, אתם יכולים להיות בטוחים שהמכונה שתקבלו תהיה הטובה ביותר והאיכותיות ביותר. בזכות הניסיון הרב והמקצועיות של אנשי החברה​, הבחירה במכונה תהיה הבחירה הטובה ביותר, וגם במקרה של תקלה או בעיה, תהיה לכם כתובת אליה תוכלו לפנות ולקבל את המענה הטוב ביותר במהירות האפשרית.

ארפיל טכנולוגיות בע"מ​ היא חברה המתמחה במתן פתרונות מתקדמים לתעשייה אשר בכללם מגוון רחב של מערכות ומכונות מתקדמות המיועדות בעיקר למפעלים ולעסקים. בין היתר החברה מספקת פתרונות עבור קווי אריזה, מכונות הדבקה ושרוול, רובוטיקה, מערכות בקרה, מסועים, מערכות שינוע והנעה ועוד.

לאנשי החברה ניסיון של שנים רבות בהתאמת פתרונות מותאמים אישית ללקוחות, כדי שיוכלו לקבל את המוצר האיכותי והמתאים ביותר עבור הצרכים שלהם.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן