321321

מערכות סימון להדפסה

חלק גדול מהעבודה שמתבצעת במפעלים ובפסי ייצור איננה דווקא הפעולות הנדרשות בכדי לייצר את המוצר, אלא עבודה לוגיסטית הכרחית שאותה חייבים לבצע בכדי שהמוצר יגיע לחנויות כמו שצריך. תהליכים כמו אריזה של המוצר בצורה מתאימה, סימונו והכנתו למשלוח הם תהליכים אשר אין מפעל או פס ייצור שיכולים לדלג עליהם. למרבה המזל, בעידן הנוכחי כל הפעולות הללו יכולות להתבצע לפחות במרבית המקרים על ידי מכונות ומכשירים שעושים את העבודה ללא מגע יד אדם, וכמעט ללא צורך בכוח אדם עבור הפעלת המכונות. המכשירים אמנם עולים לא מעט כסף, אך הפעולה שלהן חוסכת הרבה מאוד כסף לבעלי המפעלים. המכשירים שאיתם משתמשים בכדי לסמן את המוצרים הם מערכות סימון להדפסה.

מהן מערכות סימון להדפסה ולמה הן משמשות?

מערכות סימון להדפסה הן כיום חלק בלתי נפרד מכל פס ייצור מודרני. הצורך לסמן כל מוצר ולהדפיס עליו פרטים רלוונטיים כמו תאריך תפוגה, כתובת למשלוח, ברקודים שונים וכן הלאה, מכריח את בעלי העסקים לרכוש מערכת סימון מתקדמת שתעשה עבורו את העבודה בצורה יעילה. אם אתם לא מכירים מקרוב את מה שמתרחש מאחורי הקלעים של מפעל, לא תבינו עד כמה מדובר על מערכת שחוסכת עבודה רבה, ומאפשרת לבצע פעולות שהיו לוקחות הרבה מאוד זמן בלי המכשיר. נסו לדמיין מפעל שמוציא מדי יום אלפי פריטים לכתובות שונות, כאשר לכל כתובת יש נהג אחר שלוקח אותה ועובדי המפעל חייבים לנהל את כל הבלגן הזה בצורה יעילה ולתת מענה עבור כל פריט בכדי שיגיע למקום הנכון. ועל כן, כיום תמצאו מערכות סימון להדפסה בכל מפעל מודרני גדול.

מה מסמנים באמצעות מערכות סימון?

ישנם הרבה מאוד דברים שאפשר לסמן באמצעות מערכות סימון להדפסה, אשר בגללן חברות ומפעלים רוכשים את המכשיר. לדוגמא:

  • סימון של מידע על גבי קרטונים ואריזות – את המוצרים שאתם רואים בחנות או בסופר מביאים בדרך כלל באמצעות קרטונים ואריזות אשר שומרים על המוצר במהלך המשלוח בכדי שיגיע לחנות שלם. מאחר ומדובר על קרטונים סגורים, יש צורך לסמן על גבי כל קרטון את התכולה שלו, וכמו כן לסמן את המקום שאליו הקרטון צריך להגיע.
  • סימון של מידע על גבי פריטים בודדים כמו מוצרי מזון – מוצרי מזון הם דבר רגיש והחוק בישראל קובע כל מיני דברים שחייבים לסמן לפני שמשווקים את המוצר. למשל – על גבי כל מוצר חייב להיות רשום הרכיבים שלו, תאריך תפוגה, אזהרות לאלרגניים וכן הלאה. כאשר למשל מייבאים מוצר מחו"ל הנתונים הללו לא מופיעים בעברית על גבי האריזה ולכן צריך מכשיר שיסמן על גבי כל מוצר את הפרטים הרלוונטיים.
  • סימון ברקוד באמצעות מכונות סימון – סימון של ברקוד על גבי אריזות או קרטונים מאפשר לייעל את תהליך המשלוח של המוצרים, ולאפשר לקרוא את המידע בצורה אוטומטית על ידי מכשיר סורק ברקודים. בכדי לסמן את המוצר עם הברקוד המתאים יש צורך במערכת סימון להדפסה המאפשרת את הדפסת הברקוד על גבי האריזה.

זאת ועוד לא מעט דברים שעבורם משתמשים עם מערכות סימון במפעלים ובחברות.

מערכות סימון להדפסה בהתאמה אישית

כל מפעל ופס ייצור דורש מערכת שונה, אשר תתאים בצורה מדויקת עבור התנאים והצרכים שלו. ועל כן, מערכות סימון להדפסה הן מוצר שצריך לבצע עבורו התאמה אישית, בכדי שיתאים בצורה הטובה ביותר עבור הצרכים של המפעל או החברה. ולכן, כאשר באים לרכוש מערכות סימון להדפסה חשוב לשים לב שאתם בוחרים בחברה מקצועית ובעלת ידע וניסיון בתחום אשר תוכל לבצע עבורכם התאמה אישית של מערכת סימון להדפסה שתתאים בצורה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם, ותיתן את המענה המושלם עבור הסיבה שבגללה אתם צריכים את המכונה. את ההתאמה מבצעים לאחר שאנשי המפעל יושבים עם החברה שמספקת את המכשיר, ויחד הם עוברים על הצרכים הספציפיים של המפעל, הדרישות שיש למפעל מן המכונה, והדברים שהולכים לסמן אותם עם המכשיר, וכך ניתן להתאים את המכשיר שיתאים בצורה הכי מדויקת לצרכים של המפעל.

היכן רוכשים מערכת סימון להדפסה?

אם אתם רוצים לרכוש מערכות סימון מתקדמות בהתאמה אישית אצל חברה מקצועית ואמינה – כדאי שתכירו את ארפיל טכנולוגיות בע"מ​ אשר מספקת מגוון פתרונות מתקדמים עבור מפעלים ועסקים. ארפיל טכנולוגיות בע"מ​ מספקת מגוון מכשירים ומכונות מתקדמות ובהן: מערכות הדפס-הדבק, מערכות אוטומציה לקווי ייצור אריזה, מכונות הרכבה רוטטיביות, מערכות הנעה ושינוע, מערכות בקרה מתקדמות ועוד. הניסיון הרב של מייסדי החברה ועובדיה מסייע להם להתאים עבור כל עסק את המכשיר המתאים ביותר, ולספק עבורו מענה יצירתי ומדויק עבור כל צורך. אם אתם רוצים לרכוש מערכות סימון להדפסה בהתאמה אישית, ולהיות רגועים שאתם מקבלים מכשיר מתקדם אשר יתאים לצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר – פנו אל ארפיל טכנולוגיות בע"מ​ ותקבלו את המענה הטוב ביותר.

למה חשוב לרכוש מערכות סימון אצל חברה מקצועית ואמינה?

כפי שכבר הבנתם, מערכות סימון להדפסה הן חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור במפעל, וכאשר המכשיר לא מבצע את פעולתו כמו שצריך או אפילו שובק חיים, העבודה במפעל עלולה להיעצר. למעשה, בגלל העבודה המאומצת של המכשיר מקרים של תקלות ובעיות הם לא מקרים נדירים, ובמקרה כזה אם לא תהיה לכם כתובת שאליה תוכלו לפנות ולקבל מענה זמין ומיידי על ידי טכנאים בעלי ניסיון שיידעו לטפל בתקלה בתוך זמן קצר, אתם עלולים לשאת בהפסדים גדולים מהשבתה של המפעל למשך זמן רב. ועל כן, הבחירה בחברה מקצועית ואמינה שתתן לכם מענה עבור כל בעיה או תקלה היא בחירה חשובה שצריך לעשות אותה רק לאחר בירור מעמיק.

 

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן