מכונת סימון לאריזות

אילו פרטים מכונות סימון יכולות לציין על האריזות שלכם?

בעקבות התפתחותה של הטכנולוגיה והאפשרות לייצר מכונות מתקדמות בהתאמה אישית, מפעלים רבים הפכו להיות בעצם מקום שבו עובדים באמצעות מכונות רבות, אשר מבצעות בעצמן את הפעולות שבני האדם היו מבצעים בעבר. הנוכחות של עובדים במקום נזקקת לעיתים רק עבור וידוא הפעילות התקינה של המכונות, וביצוע פעולות בודדות שעדיין לא יכולות להתבצע ללא מגע יד אדם.

אחת המכונות הפופולרית ביותר בקרב מפעלים ובתי עסק היא מכונת הסימון. מכונות סימון מאפשרות למפעל או לעסק לסמן כל מוצר, אריזה או משטח שהם רוצים, בסימון מותאם אישית לפי הצורך. ישנם לא מעט סיבות אשר בגללם בוחרים המפעלים לסמן את המוצרים שלהם, וננסה לתת במאמר הזה כמה מהן.

סימון ברקוד באמצעות מכונות סימון

קשה לדמיין את החיים שלנו ללא השימוש בדבר הגאוני שנקרא "ברקוד". אין כנראה אדם נורמלי מן היישוב שלא מכיר את הפסים השחורים-לבנים המופיעים על גבי כמעט כל מוצר בסופר או בתווית בחנות בגדים, אשר מאפשרים לנו לעבור את חווית הקנייה במהירות רבה הרבה יותר מאשר בעבר.

באמצעות מכשיר המכונה סורק ברקודים, הקופאי סורק את הברקוד שעל גבי המוצרים שבחרנו, וכך המחשב יודע איזה מוצר להוסיף אל הרכישה ומה התשלום שיש לשלם עליהם. אמנם, ברקוד לא משמש רק עבור העברת המוצרים בקופה, אלא הוא גם חלק בלתי נפרד מכל הקשור בארגון המוצרים והפריטים שנמכרים בחנות, על ידי עובדי המחסן. באמצעות סריקת הברקוד ניתן לנהל את כל הלוגיסטיקה הקשורה בניהול מחסן, ולעבוד בצורה יעילה ומהירה הרבה יותר.

סימון של מידע על גבי ארגזים וקרטונים

את המוצרים שאתם רואים בסופר לא מביאים אחד אחד כמו שהם בחנות, אלא באמצעות ארגזים וקרטונים סגורים המאפשרים להוביל כמות גדולה בקלות, וללא חשש ממוצרים שיקרעו או יפגמו. אמנם, מאחר ומדובר על קרטונים סגורים, יש צורך לסמן מבחוץ את כל המידע הנחוץ לצורך פעילות שרשרת האספקה, וגם זה מתבצע באמצעות מכונות סימון.

דבר נוסף שמסמנים על גבי ארגזים וקרטונים הוא התאריך האחרון לשימוש במוצרים הנמצאים בתוכו, מה שמאפשר לדעת את התוקף של המוצרים מבלי שיהיה צורך לפתוח את הארגז.

סימון של מידע על גבי מוצרי מזון

מוצרי מזון הם דבר רגיש במיוחד, והחוק בישראל קובע שיש צורך לסמן על גבי כל מוצר ומוצר את כלל הרכיבים המופיעים בו, וכן אזהרות לאנשי אלרגיים מפני דברים שהמוצר עלול להכיל. באמצעות מערכות סימון ניתן לסמן את אזהרת האלרגניים וכל הפרטים הנדרשים כדי שהמוצר יהיה תקין לשיווק על פי התקן בחוק.

כמו כן, ישנם כאלה שמשתמשים באמצעות מערכות סימון עבור הדבקת איחולים ללקוחות, כמו איחולי חג שמח לפני חגים או כל איחול אחר שבעל העסק רוצה לאחל לקוחותיו, וליצור איתם קשר אינטימי ואישי יותר. 

המקום הנכון לרכישת מערכות סימון מתקדמות

כל בעל עסק או מפעל שרוצה לרכוש מכונות סימון מתקדמות צריך לוודא שהוא רוכש מכונה מבית טוב, כזאת שתוכל לשמש אותו לאורך שנים רבות, ולא תגרום לכל מיני בעיות או תקלות שישביתו את פס הייצור או את פעילות העסק.

לכן, רכישה של מכונה איכותית מבית טוב כמו המכונות של ארפיל טכנולוגית, היא ללא ספק הרכישה הטובה והחכמה ביותר. כאשר אתם רוכשים ממקום כזה, המחזיק בידע וניסיון, תוכלו להיות בטוחים שגם במקרה של תקלה או בעיה באחת המכונות שרכשתם, תהיה לכם כתובת מקצועית אליה תוכלו לפנות ולקבל את המענה הטוב ביותר בתוך פרק הזמן הקצר ביותר.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן