סימון אריזות דובדבנים על מסוע

סימון מוצרים בתעשיית המזון

כל אחד שבבעלותו מפעל או עסק שעסוק בייצור מזון מכל סוג שהוא, מחזיק באחריות גדולה מאוד. הלקוחות שרוכשים ואוכלים את האוכל שהוא מייצר, סומכים עליו שיביא להם אוכל טעים ואיכותי, ויידע אותם בכל מה שהם צריכים לדעת לפני שהם מכניסים אותו אל תוך הפה.

כאשר מדובר על אוכל, ישנם לא מעט פריטי מידע חשובים, אשר צריך להביא לידיעתו של הלקוח, כך שיוכל לדעת אותם עוד לפני שהוא אוכל, לדוגמא: מהו התאריך האחרון לשימוש במוצר, אזהרות לגבי אלרגניים, סימון חותמת הכשרות של המוצר ועוד.

צריך לזכור שאת המוצרים יכולים לצרוך גם אוכלוסיות רגישות במיוחד כמו ילדים קטנים, נשים בהריון, זקנים ואנשים עם מחלות רקע, אשר עבורם המידע שעל גבי המוצר יכול להיות אפילו עניין של חיים ומוות.  

סימון מוצרים ליצירת קשר חיובי עם הלקוחות

סימון של מוצרי מזון לא חייב להיות רק עבור מקרים בהם חייבים לסמן את המוצרים מסיבות כאלה ואחרות, אלא גם עבור דברים שיכולים לסייע ולתרום לקידומו של העסק. לדוגמא, ישנם מקומות אשר לפני כל חג מדפיסים מדבקת "חג שמח" או כל טקסט אחר שהם רוצים, וכך הם דואגים לשמור על קשר קרוב עם הלקוחות, שישמחו באיחול שקיבלו וימשיכו לצרוך את המוצרים של החברה.

כיצד מתבצע סימון מוצרים בתעשיית המזון?

כבר הבנו את החשיבות הרבה של סימון מוצרים בתעשיית המזון, אך כיצד זה מתבצע בפועל? כאשר מדובר על מפעל אשר מייצר כמות אדירה של מוצרי מזון ביום, ברור שלא מדובר על בן אדם שיושב כל היום ומדביק מדבקות על גבי האריזות של המוצרים.

כיום, בזכות התפתחות הטכנולוגיה סימון מוצרים בתעשיית המזון מתבצע באמצעות מכונות משוכללות, אשר מסוגלות לסמן כמות גדולה מאוד של פריטים בתוך זמן קצר. השימוש במכונה על פני בני אדם מאפשר לא רק עבודה זריזה ומהירה הרבה יותר, אלא גם חוסכת תשלומים אשר נדרשים עבור העסקת עובדים, וכמובן המכונה לא צריכה לצאת אף פעם לחופשה או להפסקת התרעננות.

רכישת מכונות עובר סימון מוצרים בתעשיית המזון

תהליך רכישה של מכונות לפסי ייצור היא אף פעם לא משהו פשוט. בכל זאת, כאשר בעל עסק או מפעל רוכש מכונה שתהיה חלק אינטגרלי מפס הייצור שלו, הוא חייב לוודא שני דברים חשובים מאוד.

אחד – שהמכונה תתאים לצרכים של המפעל בצורה הטובה והיעילה ביותר, תוכל לעמוד בקצב הייצור המתוכנן ולבצע את העבודה שדורשים ממנה על הצד הטוב ביותר.

הדבר השני אותו הוא חייב לוודא זה כמובן שמדובר על מכונה איכותית וחזקה, ושעומדת מאחוריה חברה רצינית ומקצועית שתספק לו שירות לקוחות ברמה גבוהה.

ארפיל טכנולוגית – המקום למכונות איכותיות

כדי לוודא שאתם אכן רוכשים את המכונה האיכותית והמתאימה ביותר לצרכים שלכם, כדאי לרכוש את המכונה בארפיל טכנולוגיות בע"מ. החברה עוסקת במתן של מגוון פתרונות לתעשיות השונות, ומספקת לחברות ומפעלים מכונות מתקדמות ובהם: מכונות הדבקה, מערכות print & apply ,מערכות בקרה הפועלות באמצעות טכנולוגית ויז'ן, מסועים, מערכות שינוע ועוד.

בין היתר החברה מספקת מערכות מתקדמות המיועדות עבור סימון מוצרים לתעשיית המזון, כאשר כל לקוח ולקוח מקבל את מלוא תשומת הלב בכדי שיקבל את המוצר שיתאים לצרכי החברה שלו בצורה הטובה והיעילה ביותר שניתן. כמו כן, צוות העובדים של ארפיל טכנולוגיות בע"מ אמון על מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר לכלל הלקוחות, וידאג שכל לקוח ולקוח יקבל בדיוק את מה שהוא רוצה לקבל עם חיוך על השפתיים.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן