שלושה עובדים במפעל אריזה

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים ספק מקצועי לקבלת פתרונות אריזה והדבקה?

כדי לשמור על טיב המזון וטריותו על המדפים ובמחסנים יש הצורך לארוז את המוצר בצורה הטובה, האטומה והנכונה ביותר עבורו. מוצרים שונים וחומרי גלם שונים נדרשים באריזות שונות ומסוגים שונים. ישנן אריזות שרינק, אריזה באמצעות קופסת שימורים, אריזות באמצעות שקיות, אריזות קשירה ועוד.

כאשר אנו ניגשים לבחור ספק מקצועי לקבלת פתרונות אריזה והדבקה למפעל שלנו, חשוב מאוד לוודא שאנו בוחרים את הספק הנכון, שיספק לנו את פתרונות האריזה שבאמת נדרשים לנו. אחרת נסתבך בתביעות ובהוצאת מזון שאינו תואם את תאריך תפוגת המוצר.

מהי החשיבות של אריזה נכונה של המוצרים?

  • אריזה מתאימה ומקצועית שומרת על טריות המזון ומאפשרת אחסון ומכירה שלו.
  • סוג האריזה תשפיע במידה ניכרת על תוקף המזון שכן מוצרי מזון בעלי חיי מדף ארוכים יותר הינם בעלי סיכוי גבוה יותר להימכר וסיכון קטן יותר לפחת.
  • סוג האריזה צריך להתאים לסוג המזון על מנת למנוע ממנו להתחמצן, לצבור חיידקים, להתייבש ועוד.
  • סוגי מזון מסוימים כמו מוצרי בשר הנדרשים בשמירה בהקפאה או מוצרי חלב נדרשים באריזות מיוחדות אחרת יתקלקלו.

אילו דברים כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים ספק לפתרונות אריזה והדבקה?

  1. מגוון – ראשית חשוב לוודא שיש לחברה את פתרונות האריזה שאתם צריכים. זה הבסיס לעסקה כמובן. אל לכם להתפשר על מכונת אריזה אחרת בגלל מחיר או ייעוץ לקוי. עשו שיעורי בית ובדקו היטב את סוג המכונה הנדרשת לכם. ודאו שיש לחברה את המכונה הנדרשת, את חומרי הגלם, אם צריך יותר ממכונה אחת בדקו זאת גם כן. בנוסף לכך ישנם מפעלים שזקוקים ליותר מסוג אחד של מכונת אריזה ו/או הדבקה. 
  2. מוניטין – המוניטין של החברה עשוי להתבטא בגודל החברה, ביכולת שלה לספק את כמות המכונות הנדרשות וכמות חומרי הגלם בזמן סביר, בהמלצות של לקוחות החברה ובשביעות רצונם בעבודה עמה וכמובן בסוג הלקוחות העובדים עם החברה. לדוגמה: אם חברות גדולות ומוכרות במשק רוכשות פתרונות אריזה מהחברה אין סיבה שגם חברות אחרות לא יוכלו לרכוש ממנה וליהנות ממוצרים טובים.
  3. שירות טכנאי – מוצרים איכותיים ככל שיהיו הרי שמדובר במכונות ואלה עשויות להתקלקל מדי פעם ולדרוש שירות טכנאי. חשוב לוודא שהחברה מספקת גם שירותי טכנאי וטיפול בתקלות ולא שולחת אתכם לגופים חיצוניים.
  4. קדמה טכנולוגית – הקדמה הטכנולוגית מציעה לנו מגוון פתרונות חדשים ויעילים יותר לעבודה שיכולים לשפר משמעותית את התפוקה במפעל, נוחות העבודה עם המכונה ולהפחית את הסיכון לתקלות. 
  5. חומרי אריזה – חברות מסוימות מספקות גם חומרי אריזה ולא רק את המכונות. אם זה חשוב לכם – בדקו שהחברה מספקת לכם גם חומרי אריזה במקום אחד.

לסיכום, בחירת ספק מקצועי לקבלת פתרונות אריזה והדבקה הוא הבסיס לתפעול מוצלח של קו הייצור שלכם. כמו כן התאמה מקצועית של פתרונות האריזה לסוג המוצרים והמזון חיוניים לטריות ואיכות המזון ובכלל המוצרים השונים המיוצרים במפעל. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את פתרונות האריזה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

שתף את הפוסט:

דילוג לתוכן